کارهایی که در زمان کسب درآمد از اینترنت نباید انجام داد

کارهایی که در زمان کسب درآمد از اینترنت نباید انجام داد

سلام دوستان عزیز
امروزه اینترنت در تمام زندگی ما ریشه دوانیده است و هر کسی به نوعی از خدمات اینترنتی استفاده می کندو تقریبا بخشی از زندگی ما شده است، برخی از موارد مانند ثبت نام در کنکور ،انتخاب رشته ،انتخاب واحد در دانشگاه و خرید های اینترنتی که روز به روز درحال افزایش هستند،از جمله کاربرد های رایج یافته در اینترنت می باشد.
افراد بسیاری را می توان نام برد که از راه کسب و کار اینترنتی سرمایه ی هنگفتی را بدست آورده اند.شما هم می توانید با راه اندازی یک وب سایت حرفه ای به موفقیت در کسب و کار خود برسید و حرفه خودتان را گسترش بدهید و اگر بعد از یک سال از وب سایت تان دلسرد نشدید ،می توانید امیدوار باشید که از اینترنت درآمدی کسب خواهید کرد.پس دوستان عزیز به نکات زیر دقت نمایید و آنها را در بازاریابی اینترنتی خود بکار ببرید.
در ابتدا به فکر کسب درآمد از اینترنت نباشید!!!
شما در ابتدای راه اندازی وب سایت خود در اینترنت برای کسب و کار آنلاین،نباید بفکر این باشید که چگونه می توانید از وب سایت خود کسب درآمد کنید ،بلکه باید به این فکر باشید که حداقل ۵ سال وب سایت تان در اینترنت دوام بیاورد و لازم است در این ۵ سال حوصله و دقت کافی به خرج دهید و وقت لازم برای بروز رسانی و مدیریت این وب سایت داشته باشید.
در درج آگهی تبلیغاتی در وب سایت عجله نکنید
اگر وب سایتی را به تازگی راه اندازی کرده اید و در ماه ۱۰۰۰ بازدیدکننده هم ندارید، بهتر است که به فکر درج تبلیغات در وب سایت خود نباشید.اما اگر شما روزانه حداقل ۱۰۰۰ بازدید کننده داشته باشید ، آنگاه می توانید به درج تبلیغات در وب سایت خود بیاندیشید.پس دقت کنید به این مسائل.

 دوری از سایت های در ازای پرداخت
شما دوستان سعی کنید که هرگز به سمت چنین وب سایت هایی نروید،زیرا اگر وب سایت شما ،یک وب معتبر و معروفی باشد،سایت های بسیاری برای درج تبلیغات در وب سایت تان به سراغ شما می آیند و اگر سایت پر بازدیدی ندارید ،و به سمت سایت های کلیکی بروید ، تقریبا همه ی این وب سایت ها وقت شما را تلف کرده اند.
به یک سیستم همکاری در فروش خاص وابسته نباشید
اگر شما صاحب کالای خاصی نیستید و برند خاصی را ندارید،یکی از راه هایی که می تواند به کسب درآمد شما در اینترنت کمک کند ،استفاده از سیستم های همکاری در فروس می باشد.اگر از این سیستم ها استفاده می کنید ،سعی کنید که سیستم معتبری را انتخاب نمایید و فقط محصولات یک سیستم را در سایت خود قرار ندهید و محصولات چندین سیستم همکاری فروش را در وب سایت خود قرار دهید.
باید توجه داشته باشید که سیستم های همکاری در فروش کالاهای خاصی که فروش زیادی در اینترنت دارند را در اختیار شما قرار می دهند و نمی تواننند همه نیازهای شما را رفع نمایند.
از کارهای کاذب دوری نمایید
همانطور که همه ی شما دوستان می دانید راه های بسیاری برای کسب درآمد از اینترنت به وجود آمده است وشما می توانید از هر کدام یک از این راه ها،به کسب درآمد بپردازید.برای مثال شماره موبایل خود را در یکی از وب سایت ها ثبت می نمایید و در ازای دریافت پیامک تبلیغاتی مبلغ ناچیزی را به شما می دهند و یا مثلا در عضو کردن یک نفر در وب سایت ها مبلغی به عنوان پورسانت شما می دهند،و یا مثال هایی دیگری از این قبیل،که شما به امید کسب درآمد از اینترنت همه ی این راه ها را می روید اما مطمئن باشید که هیچ کدام از این راه ها نمی تواند باعث کسب درآمد شما از اینترنت شود.
بر طبق موارد گفته شده می توان نتیجه گرفت برای اینکه درامد کسب کنید ،لااقل باید روزانه چندین هزار بازدید کننده واقعی و هدفمند داشته باشید و یا کالا و خدمات خاصی را عرضه نمایید و در غیر اینصورت بهتر است که شما توانایی های خود راتقویت نمایید تا بتوانید در آینده سهم گسترده ای در بازاریابی اینترنتی داشته باشید.یکی از راه های موفقیت شما همین دوری از کارهای کاذب در اینترنت می باشد که بسیار رواج پیدا کرده است.
دوستان نکات مربوط به این مطلب به پایان رسید
از همراهی شما متشکرماگه خوشت اومد به اشتراک بزار


اگه به اشتراک نزاشتی حداقل لایک کن:(

نظر شما در رابطه با این آموزش چیست


بالا

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ میباشد و متعلق است به Webtekar.ir.
Google