سئو وردپرس با افزونه All In One Seo Pack وردپرس

سئو وردپرس با افزونه All In One Seo Pack وردپرس

سلام و عرض خسته نباشید.all in one seo pack افزونه ای جهت سئو وردپرس برای موتورهای جستجو به صورت خودکار هست که یکی از کاربران عزیز درخواست آموزش نصب و تنظمیات اون رو داده بودند. البته اگر افزونه حرفه ای تر و بروزتری نیاز دارید از wordpress seo by yoast premium استفاده کنید.

ابتکار در وب (وبتکار) | طراحی سایت | آموزش طراحی سایت seo سئو وردپرس با افزونه All In One Seo Pack وردپرس Wordpress آموزش سئو وردپرس و اما آموزش نصب و تنظمیات این افزونه: در Wordpress و اما آموزش نصب و تنظمیات این افزونه: سئو وردپرس با افزونه All In One Seo Pack وردپرس در Wordpress سئو وردپرس با افزونه All In One Seo Pack وردپرس سئو وردپرس برخی از ویژگی های افزونه سئو پک وردپرس: در Wordpress آموزش و اما آموزش نصب و تنظمیات این افزونه: در Wordpress آموزش کامل و اما آموزش نصب و تنظمیات این افزونه: در Wordpress آموزش کامل سئو وردپرس با افزونه All In One Seo Pack وردپرس در Wordpress آموزش کامل سئو وردپرس آموزش کامل دستورات سئو وردپرس آموزش کامل دستورات Wordpress آموزش کامل برنامه نویسی وبسایت آموزش کامل برنامه نویسی سئو وردپرس آموزش کامل برنامه نویسی Wordpress آموزش کامل برنامه نویسی آموزش کامل برخی از ویژگی های افزونه سئو پک وردپرس: در Wordpress آموزش کامل Wordpress آموزش سئو وردپرس با افزونه All In One Seo Pack وردپرس در Wordpress آموزش سئو وردپرس با افزونه All In One Seo Pack وردپرس آموزش سئو وردپرس آموزش دستورات سئو وردپرس آموزش دستورات Wordpress آموزش حرفه ایو اما آموزش نصب و تنظمیات این افزونه: در Wordpress آموزش حرفه ایسئو وردپرس با افزونه All In One Seo Pack وردپرس در Wordpress آموزش حرفه ایبرخی از ویژگی های افزونه سئو پک وردپرس: در Wordpress آموزش حرفه ای و اما آموزش نصب و تنظمیات این افزونه: آموزش حرفه ای سئو وردپرس با افزونه All In One Seo Pack وردپرس آموزش حرفه ای سئو وردپرس آموزش حرفه ای دستورات سئو وردپرس آموزش حرفه ای دستورات Wordpress آموزش حرفه ای برنامه نویسی سئو وردپرس آموزش حرفه ای برنامه نویسی Wordpress آموزش حرفه ای برخی از ویژگی های افزونه سئو پک وردپرس: آموزش حرفه ای Wordpress آموزش جامع و اما آموزش نصب و تنظمیات این افزونه: در Wordpress آموزش جامع سئو وردپرس با افزونه All In One Seo Pack وردپرس در Wordpress آموزش جامع سئو وردپرس آموزش جامع دستورات سئو وردپرس آموزش جامع دستورات Wordpress آموزش جامع برنامه نویسی وبسایت آموزش جامع برنامه نویسی سئو وردپرس آموزش جامع برنامه نویسی Wordpress آموزش جامع برنامه نویسی آموزش جامع برخی از ویژگی های افزونه سئو پک وردپرس: در Wordpress آموزش جامع Wordpress آموزش پیشرفته و اما آموزش نصب و تنظمیات این افزونه: در Wordpress آموزش پیشرفته سئو وردپرس با افزونه All In One Seo Pack وردپرس در Wordpress آموزش پیشرفته سئو وردپرس آموزش پیشرفته دستورات سئو وردپرس آموزش پیشرفته دستورات Wordpress آموزش پیشرفته برنامه نویسی سئو وردپرس آموزش پیشرفته برنامه نویسی Wordpress آموزش پیشرفته برخی از ویژگی های افزونه به شرح زیر است در آموزش آموزش پیشرفته Wordpress آموزش برنامه نویسی وبسایت آموزش برنامه نویسی سئو وردپرس آموزش برنامه نویسی Wordpress آموزش برنامه نویسی آموزش برخی از ویژگی های افزونه سئو پک وردپرس: در Wordpress آموزش Wordpress آموزش wordpress

برخی از ویژگی های افزونه سئو پک وردپرس:

 • پشتیبانی از گونه‌های سفارشی نوشته‌ها
 • بهره‌گیری از نشانی‌های وب متعارف
 • میزان کردن پیوندهای پیمایشی
 • واسط برنامه نویسی (API) توکار جهت بهره‌گیری سایر افزونه‌ها و پوسته‌ها از قابلیت‌های این افزونه
 • تنها افزونه‌ای که دارای یکپارچکی کامل با افزونه WP e-Commerce می باشد.
 • شاخص سازی‌های امنیتی
 • قابلیت به کار گیری در حالاتی که از وردپرس به عنوان سیستم مدیریت محتوا استفاده می‌شود.
 • بهینه‌سازی خودکار عناوین نوشته‌ها سازگار با موتورهای جستجو
 • تولید برچسب های فرامتنی ( Meta Tag) به صورت خودکار.
 • جلوگیری از ایجاد محتوای تکراری ناخواسته.
 • پیاده سازی تنظیمات ضروری از قبل وعدم نیاز به پیکربندی برای افراد تازه کار.
 • ارائه گزینه‌های پیکربندی بسیار برای کاربران حرفه ای.
 • امکان تغییر موردی عناوین و برچسب های فرامتنی در حالات خاص و بر اساس صلاحدید.
 • سازگاری با سایر افزونه‌های هم سو از قبیل Auto Mate، Ultimate Tag Warrior و سایرین.
 • و…

و اما آموزش نصب و تنظمیات این افزونه:
جهت نصب این افزونه می توانید از به روز رسان خودکار وردپرس استفاده کرده و یا به صورت دستی آن را نصب کنید.
ابتدا توسط یک برنامه FTP و یا آپلود کننده افزونه خود وردپرس بسته افزونه را به مسیر wp-content/plugins در یک پوشه مجزا و مخصوص به خودش منتقل کنید. توجه کنید که نباید فایل های افزونه را خارج از پوشه خودش و در مسیر /wp-content/plugins/ درج کنید.
افزونه را از بخش افزونه ها فعال کنید.
جهت پیکربندی افزونه از بخش تنظیمات وارد بخش مخصوص تنظیمات این افزونه شوید.
در ابتدا به بخش general یعنی عمومی می پردازیم. گزینه اول یعنی من از این افزونه لذت بردم و می خواهم به آن کمک مالی کنم را در صورتی که پولتان اضاف آمده تیک بزنید.
URL های استاندارد رو تیک بزنید تا آدرس مطالب و صفحات شما بصورت استاندارد نوشته شود. به گفته افزونه:این گزینه به صورت خودکار لینک های استانداردی برای تمام نصب وردپرس شما می سازد.این امر برای جلوگیری از مجازات شما به جهت تولید محتوای تکراری توسط گوگل است.
Use Original Title تیتر اصلی مطالب شما را در گوگل نمایش می دهد. و بهتر است غیر فعال باشد.
ثبت رویداد های مهم: در صورتی که میخواهید خطا ها و کارهای افزونه سئو وردپرس در یک فایل به نام all_in_one_seo_pack.log ذخیره شود این گزینه را فعال نمایید.
عنوان صفحه اصلی و توضیحات و کلمات کلیدی هم که دیگه نیازی به توضیح نیست.
use keywords رو فعال کنید تا از تگ ها برای هر مطلب کلید واژه خودکار ساخته شود و ۳ تیک بعد رو به غیر از استفاده کردن از دسته بندی برای کلیدواژه های متا فعال کنید.
عنوان بازنویسی رو فعال کنید. این گزینه عنوان هر نوشته رو برای گوگل بازنویسی می کند.Capitalize Titles عنوان نوشته های شما را بهینه سازی می کند که بهتر است فعال باشد و فرمت های برگه ها و دسته ها و غیره رو به هر صورتی که دوست دارید میتونید تنظیم کنید.
SEO برای پست تایپ های سفارشی برای هر پست که شما دوست داشته باشید all in one seo pack رو سفارشی میکند که غیر فعال باشد بهتر است.
Display Menu In Admin Bar منوی افزونه سئو را در منوی ادمین نمایش می دهد.Display Menu At The Top این منو را در منوی بالایی نمایش خواهد داد.
بخش webmaster verification کد های verification که توسط موتور های جستجو جهت ثبت در webmaster tools به شما ارائه می شوند را در سایت درج میکند.
بخش google setting شامل سه گزینه می باشد:
اولین گزینه یعنی Google Plus Default Profile هست که باید آدرس پروفایل گوگل پلاس خود را در آن وارد نمایید.
Disable Google Plus Profile قسمت پروفایل گوگل پلاس شما را غیر فعال می کند.
شناسه Google Analytics شناسه گوگل آنالیز شما را جهت درج آمار سایت شما در گوگل آنالیز در بر میگیرد.
بخش بعدی noindex setting هست که باید همه قسمت های آن غیر فعال شود.
بخش advance setting را تغییری ندهید.
در ادامه پیکربندی های مد نظر خود را صورت داده و در خاتمه از بالای بخش پیکربندی افزونه را فعال کنید.
تمام شد!
چنانچه قصد به هنگام سازی دستی افزونه را دارید مراحل ذکر شده را مرحله به مرحله انجام داده و در انتها افزونه را مجددا فعال کنید.
تاکید می کنیم که قبل از آپدیت افزونه تهیه نسخه پشتیبان فراموش نشود.


اگه به اشتراک نزاشتی حداقل لایک کن:(

نظر شما در رابطه با این آموزش چیست


بالا

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ میباشد و متعلق است به Webtekar.ir.
Google